Aktualności

Praca dla pracownika produkcji z doświadczeniem

iXXL.pl w Kielcach poszukuje pracownika produkcji. Jeżeli posiadasz chęci do pracy i nie boisz się wyzwań, dołącz do nas.

Pożądane umiejętności:

Aplikacja folii na powierzchniach płaskich i pojazdach, doświadczenie w produkcji reklamy wizualnej w różnej formie, znajomość technik montażu kasetonów, tablic, bilbordów, banerów, dokładność i rzetelność.

Mile widziana znajomość obsługi ploterów i laserów tnących oraz umiejętność wykonywania prostych prac ślusarskich, jak nitowanie, wiercenie, spawanie.

Umiejętność korzystania z elektronarzędzi itp.

Wymagane prawo jazdy kat. B

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać w na adres biuro@ixxl.pl

Poszukujemy Handlowca

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko handlowca w Kielcach

Jeśli jesteś handlowcem i masz dość standardowych metod sprzedaży. Jesteś pewny siebie i nie stanowi dla Ciebie problemu prowadzenie tzw, „zimnej rozmowy telefonicznej”, następnie spotkanie z klientem którego celem jest sprzedaż a nie prezentacja produktu czy usługi, a ponadto masz motywację, jesteś nastawiony na cel, chcesz się uczyć a jednocześnie dużo dać z siebie, lubisz pracę z ludźmi, potrafisz zarządzać własnym portfelem klientów, jesteś zaangażowany w swoją pracę, chcesz poznać i wykorzystywać w swojej pracy profesjonalny system sprzedaży, to mamy dla Ciebie ciekawą Propozycję Pracy.

Zadania dla Ciebie
1. Nauka profesjonalnego systemu sprzedaży oraz wiedzy z szeroko rozumianej branży reklamowej
2. Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami, przeprowadzenie dużej ilości rozmów telefonicznych
3. Weryfikowanie czy nasze propozycje mogą się sprawdzić u klienta a następnie prezentowanie rozwiązań dla nowych klientów zakończone nawiązaniem współpracy
4. Odpowiedzialność za rozbudowę portfela klientów
5. Nadzór nad procesem zamówień
5. Spotkania z klientami

Wymagania
– wykształcenie – średnie/wyższe
– doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w reklamie)
– umiejętność organizowania i planowania czasu pracy
– umiejętność swobodnego, łatwego nawiązywania relacji (klienci kupują Ciebie i produkt)
– wiedza i praktyka w rozmowach telefonicznych z potencjalnymi klientami – jeśli jej nie masz a uważasz, ze poradziłbyś sobie, zapraszamy do kontaktu
– Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Bardzo atrakcyjne zarobki !!!!
Stabilna pracę w młodym i dynamicznym zespole
Niezbędne narzędzia pracy (Samochód, telefon, laptop)
Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji!!!

Zlecenie wykonania reklamy na pojazdach komunikacji miejskiej przez firmę Rollsystem

Zlecenie przez firmę ROLLSYSTEM przygotowania reklamy na autobus komunikacji miejskiej. Zlecenie obejmowało przygotowanie grafiki, wydruk jak i samo oklejenie pojazdu. Wszystkie ww. zadania zostały wykonane wyłącznie w naszej firmie.

Projekt wraz z oklejeniem auta firmy KREZUS

Zlecenie przez firmę KREZUS przygotowania reklamy na auto marki Peugeot. Zlecenie obejmowało przygotowanie grafiki, wydruk jak i samo oklejenie.

druk-multimdedia-studio-wydruki-wielkoformatowe-banery-poligrafia-firmy-wizytowki-drukarnia-kielce-oklejanie-aut Krezus-oklejanie-samochodów-wydruki-wielkoformatowe-projekty-samochodow-drukarnia-kielce Krezus-oklejanie-samochodów-wydruki-wielkoformatowe-projekty-samochodow-drukarnia-kielce-multimedia-druk-studio oklejanie-aut-wydruki-na-uata-projekty-graficzne-drukarnia-kielce

Strony internetowe…

iXXL to również zespół profesjonalistów, specjalizujących się w kompleksowym kreowaniu wizerunku internetowego, również dla Twojej firmy oraz wdrażania nowoczesnych rozwiązań w technologii sieciowej.

Strony internetowe

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową opartą na systemie CMS, którą będziesz mógł łatwo zarządzać.

Sklepy internetowe

Wdrażane przez nas sklepy zapewnią Państwa firmie wysoką skuteczność jak i łatwość aktualizacji produktów.

Obsługa stron

Masz stronę internetową ale nie masz czasu się nią zając? Zleć nam jej obsługę techniczną, aktualizacje treści, przebudowę. Poza stronami internetowymi tworzymy również wirtualne spacery, umożliwiające atrakcyjną wizualnie wycieczkę po Twojej firmie.

Ostatnie realizacje:

oraz wiele innych….

Projekt i realizacja piłek dla PGE Skra Bełchatów

Wykonanie produkcji piłek wraz z projektem graficznym według oficjalnych parametrów światowych, stosowane do rozgrywek meczów, na treningach drużyn siatkarskich czy zawodach. Idealny jako gadżet kibica drużyny siatkarskiej, nagroda lub prestiżowy upominek reklamowy z nadrukowanym Logo.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno piłki reklamowe jak i profesjonalnej jakości produkowanych pod dedykowane zamówienie klienta. Dzięki temu mamy możliwość zaoferowania.

 • Pełną personalizację produktu
 • Dobór koloru materiału oraz możliwość Pantone dopasowania
 • nieograniczoną powierzchnie nadruku
 • nadruk nieograniczonej ilości kolorów
 • nadruk skomplikowanej i kompleksowej grafiki
 • gwarantowana satysfakcja klienta

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą kontaktując się z naszymi specjalistami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie (numery tel można znaleźć w zakładce „Kadara”).

Piłki są produkowane z materiału PVC, PU lub Mikrofibry.

Oklejanie witryn sklepowych

Nasza firma zajmuje się również kompleksowo projektowaniem, wydrukiem i wyklejaniem witryn sklepowych. Oklejona witryna sklepowa jest bardzo skuteczną formą reklamy zewnętrznej. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów folii do zadruku i wycinania na ploterze tnącym.

folia (OWV) one way vision

– jest to specjalna perforowana folia do umieszczania na szybach. Przepuszcza 50% świetła dzięki czemu nie powoduje całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. Od zewnątrz widać grafikę reklamową, a od wewnątrz, z lekkim przyciemnieniem, co dzieje się na zewnątrz .

folia okienna pełna

– wydruki lepiej prezentują się z zewnątrz,niż w przypadku użycia folii (OWV), ale słabo przepuszczają światło do wewnątrz, dlatego nie zaleca się oklejenia wszystkich szyb, gdyż powoduje to znaczne zaciemnienie pomieszczenia.

folia ploterowa

– do wycinania grafiki na ploterze tnącym około 50 kolorów w wykończeniu matowym i błyszczącym + folie specjalne: o strukturze metalu, odblaskowe, fluorescencyjne,carbon itp..

folia tzw. mrożonka

– do wycinania na ploterze tnącym, daje efekt szronionego szkła, nadaje szybom bardzo elegancki wygląd.

Wykonanie oklein samochodów

Jako firma reklamowa wykonujemy również, okleiny samochodów osobowych dla firm jak i prywatnych osób. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować państwu fachową pomoc przy całej realizacji oklejenia samochodu od zwymiarowania i projektu graficznego poprzez wydruk do pełnego oklejenia.

Opierając się na wiedzy jak i praktyce naszych pracowników jesteśmy w stanie okleić każdy element samochodu zachowując przy tym estetykę jak i precyzje w powierzonym nam zadaniu.

kielce-drukarnia-kielce oklejanie-samochodow-drukarnia-kielce-banery oklejanie-samochodow-drukarnia-kielce-gadzety oklejanie-samochodow-drukarnia-kielce-sportowe oklejanie-samochodow-drukarnia-kielce-wydruki oklejanie-samochodowe  oklejanie-samochodow-drukarnia-kielce-folia-na-samochody oklejanie-samochodow-drukarnia-kielce-folia-na-szyby oklejanie-samochodow-drukarnia-kielce-folia-samochodowa  drukarnia-kielce-oklejanie-aut-firmowych drukarnia-kielce-oklejanie-samochodow-firmowych  oklejanie-samochodow-drukarania-kielce-odzywki kielce-drukarnia-kielce-oklejanie-samochodow oklejanie-samochodow-drukarnia-kielce-firmowe-samochody  oklejanie-samochodow-firmowych-drukarnia-kielce oklejanie-samochodow-mleczarnia oklejanie-smochodow-kielce-drukarnia-kielceIMAG0132 IMAG0146

Kalendarze Książkowe 2015

Kalendarz książkowy jest przydatnym notatnikiem jak i niezbędnym organizatorem Twojego czasu, dzięki niemu możesz rozplanować swój czas jak i zapisywać własne notatki.

Na każdym oferowanym przez nas kalendarzu możemy wykonać tłoczenie loga lub dowolnej grafiki wektorowej co daje możliwość świetnej reklamy dla Państwa firmy przez okrągły rok.

Posiadamy bogatą ofertę kalendarzy książkowych na 2015 rok w różnych formatach które projektujemy tak abyś mógł się wyróżnić:

 • A4
 • A5
 • A6
 • B6
 • B5

Sprawdź niewielką część prezentowanej przez nasz oferty kalendarzy na 2015 rok.

Kalendarze książkowe na 2015 rok.

Kalendarze książkowe i notesy + upominki na 2015 rok.

Facebook